Hakkımızda

Kahve Vadisi olarak Sakarya'daki ilk şubemizi açarak başladık. Kurulduğumuz günden itibaren hızlı bir büyüme göstererek, bugün Türkiye'nin pek çok ilinde hizmet vermekteyiz. Bu satış noktalarımızı mağaza, kioks olmak üzere 2 kategoriden oluşturmaktayız. Kahve Vadisi olarak Çorlu Trend Arena Alışveriş Merkezi, İstanbul Ümraniye, İstanbul Ümraniye, İstanbul Kavacık, Kırklareli-Lüleburgaz, Elazığ, Ordu, Sakarya, İstanbul-Ataşehir, Adıyaman olmak üzere pek çok yerde şubemiz bulunmaktadır.

Birbirinden lezzetli ürünlerle içeriği zengin menümüz ile başta Türk kahvesinin ve bitki çaylarının yaygınlaşmasına ve zengin içeriğe sahip çeşitleriyle dünyanın her yerinde sevilerek içilmesine öncülük etmeyi amaçlamaktayız. Kahvenin Türk kültüründe ki yerini, ikram ve konukseverlik geleneğinden ilham alarak, bu hizmet anlayışı ile de farklılaşmaya ve müşterilerimize yepyeni lezzet deneyimleri yaşatmaya özen göstermekteyiz.

Kahve Vadisi, mağazalarımızda satılan servis edilen tüm kahve, çikolata, dondurma ve unlu mamul çeşitlerini "üreticiden tüketiciye" anlayışı ile taze bir şekilde müşterimizin beğenisine sunmaya çalışmaktayız.

Kuruluşumuzun ilk günden bu yana hep samimi, güler yüzlü ve ikram sever bir marka olmaya özen gösterdik. Bugün baktığımızda her misafirimiz ürünlerimizin içinden kendi zevki ve beğenisine göre birçok farklı ürünü seviyor, tercih ediyor. Ürünlerimizin kaliteli ve lezzetli olmasına hep dikkat ediyoruz. Kahveden çikolataya, unlu mamulden dondurmaya bir çok ürün çeşidimiz ile uygun fiyat politikasıyla herkesin ulaşabileceği bir marka haline geldik.

Misyon

Firmamız kahve severler için vazgeçilmez olmayı, ürünlerimiz ile sohbetlerinize eşlik etmeyi, güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile lezzeti hizmete dökmeyi, taze ve günlük çıkardığımız ürünler sunmayı, müşteri beğenisini kazanmayı misyon edinmiştir.

Vizyon

Hijyen ve lezzeti beraber sağlayarak kalitemizi göstermek, Türkiye'nin pek çok yerinde bulunan şubelerimizi arttırmak ve ülke genelinde daha fazla büyüyerek lider konuma erişmek, hem arkadaş hem de aileniz ile her daim tercih edebileceğiniz bir firma olmak.

Galeri

Galeri

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
×